The Miracle na cenzurowanym

Wszelkie przemyślenia na temat albumów Queen.

Is it the miracle we need?:

1
0
Brak głosów
2
0
Brak głosów
3
1
6%
4
5
31%
5
8
50%
6
1
6%
nie znam, chętnie poznam
0
Brak głosów
nie znam i nie interesuje mnie to
0
Brak głosów
It's America!
0
Brak głosów
F*ck can only rich you, f*ck can make you smile!
1
6%
 
Liczba głosów : 16

Re: The Miracle na cenzurowanym

Postprzez shamar » 3 lis 2014, o 01:03

Mnie on zwisa właśnie dlatego, że nie traktuje go jak album. Po prostu jakiś dziwny zlepek singli i dowolnych utworów... jeszcze 9 płytowy. Takie to mikrospójne, nawet biorąc pod uwagę fakt, że większość to OST do "Highlandera"... O może właśnie dlatego? No bo mamy piosenki z filmu +... jakiś kawałek z "Iron Eagle" + 2 dodatki...

Serio... brzmiałoby to lepiej gdyby było quasisoundtrackiem, z dodanymi tematami Kamena i "Hammer to fall" a tak... dziwny zlepek 9 numerów, takie EP do filmu :P
Avatar użytkownika
shamar
Fairy King
Fairy King
 
Posty: 2735
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 18 maja 2008, o 22:48
Lokalizacja: K-ce / Czewa
Podziękował(a): 0 raz
Podziękowano mu/jej: 0 raz

Re: The Miracle na cenzurowanym

Postprzez starman » 11 sty 2015, o 21:31

Mój stosunek do tej płyty przez lata powiem szczerze ulegał zmianie, ale raczej nigdy nie wywoływał u mnie zachwytu jakim zwykłem darzyć albumy Queen szczególnie z lat 70. Na dzień dzisiejszy powiedział bym, że to płyta jako całość bardzo nierówna i chaotyczna, także okładka mimo swego niewątpliwego nowatorstwa nie jest dla mnie szczególnej urody choć ciężko nie docenić, że pod koniec lat 80., gdy nie było jeszcze tak zaawansowanych programów graficznych jak dziś stworzono takowe dzieło. Żartobliwie powiem, że owa "hybryda" Queen była dla mnie w dzieciństwie dość straszna - mój wuj posiadał ów album na winylu, a ja jeszcze wtedy niezbyt wiedziałem co to jest i co to za muzyka, więc pamiętam, że zdawało mi się, że to jakiś "horror na dużej płycie".
Avatar użytkownika
starman
Queenie
Queenie
 
Posty: 6
Dołączył(a): 11 sty 2015, o 03:04
Podziękował(a): 0 raz
Podziękowano mu/jej: 0 raz
Członek PFQ: NIE

Poprzednia strona

Powrót do Queen

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron